Video Haberler

MASKİ Genel Müdürlüğünce Salihli Kurttutan Mahallesi’nde yürütülen içme suyu terfi hattı çalışmaları mahalle sakinlerinde büyük sevinç uyandırdı. Su sıkıntısının sona eriyor olmasından memnun olduklarını belirten Muhtar Kaya ve vatandaşlar, hizmetlerinden ötürü Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkürlerini ilettiler.

20.02.2020

MASKİ Genel Müdürlüğünün geçtiğimiz günlerde tamamladığı Çaybaşı Deresi Islah çalışması yağışların etkili olduğu şu günlerde yapılan çalışmanın önemini bir kez daha gözler önüne serdi. Geçtiğimiz yıl sel felaketinden olumsuz etkilenen Kuşlubahçe ve Spil Mahallelerinde çalışmaların ardından taşkın sıkıntısı yaşanmazken, vatandaşlar rahat bir nefes aldı. Spil Mahalle Muhtarı Barış Baş, “Artık geceleri rahat uyuyoruz” dedi.

10.02.2020

MASKİ Genel Müdürlüğünün işlettiği atıksu arıtma tesisleri geçtiğimiz yıl içerisinde 977 bin TL’lik enerji teşvikinden yararlandı. Başarılı bir şekilde işletilen tesisler Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün vizyonu ile Manisa’nın geleceğine yapılan en önemli yatırımlardan biri olduğunu kanıtladı.

13.01.2020

İLÇE PROJELERİMİZ