Haberler

19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı’nda tören düzenlendi. Atatürk ve Milli Egemenlik Anıtı önünde yapılan törende çelenk sunuldu, günün anlam ve önemine ilişkin konuşma yapıldı. Törene Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü ve MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik de katıldı.

19.09.2020

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan ve içerisinde 5 yıldızlı otel, AVM ve Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası bulunan Manisa Prime projesinde MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından altyapı çalışmaları başladı.

19.09.2020

MASKİ Genel Müdürlüğü, yağışlı havalar öncesinde Yunusemre ilçesine bağlı Atatürk Mahallesinde bulunan daha önce ıslahı da yapılan derede temizlik çalışması gerçekleştirdi. Mahalle Muhtarı Bedir Kılıç da, sosyal medya hesabı üzerinden Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

18.09.2020

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, İller Bankası İzmir Bölge Müdürü Enver Çelebi’yi ziyaret etti.

16.09.2020

MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır, Köprübaşı ilçesi mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Muhtarlara Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Çakır, istek ve talepleri dinleyerek idarenin ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

16.09.2020

MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır, Sarıgöl ilçesi mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Muhtarlara Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Çakır, istek ve talepleri dinleyerek idarenin ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazandırılacak olan hizmetler hakkında bilgiler verdi. İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Çakır, “Muhtarlarımız ile bir araya gelerek, görüşlerini alıyor, hizmetlerimizin noksansız bir şekilde vatandaşımıza ulaşması için çalışıyoruz” dedi.

15.09.2020

MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesine bağlı Gürle Mahallesinde Manisa merkeze içme suyu temin edilen doğal kaynak suyunun ana isale hattını 37 Milyon TL bedelle yeniledi. Proje kapsamında ayrıca, mahallenin 4 kilometrelik içme suyu şebeke ve terfi hattı da sağlıklı hale getirildi. Altyapı çalışmalarının ardından başlayan 15 bin metrekarelik kilit parke taşı döşeme çalışması da tamamlanan Gürle’de Muhtar İsmail Garip, “Daha önce böyle bir hizmet görmedik. Yapılan çalışma ile yılların sorunu çözüldü. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ediyorum” dedi.

14.09.2020

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Demirci Muhtarlar Derneği Başkanı Nurullah Emekli ve ilçede görev yapan mahalle muhtarlarını makamında ağırladı.

14.09.2020

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan’ı makamında ağırladı.

14.09.2020

MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır, Kırkağaç ilçesi mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Muhtarlara Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Çakır, istek ve talepleri dinleyerek idarenin ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazandırılacak olan hizmetler hakkında bilgiler verdi. İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Çakır, “Muhtarlarımızın görüşlerini alarak, hizmetlerimizin noksansız bir şekilde vatandaşımıza ulaşması için çalışıyoruz” dedi.

14.09.2020

İLÇE PROJELERİMİZ