MASKİ’nin Aralık Ayı İSG Toplantısı Yapıldı
MASKİ Genel Müdürlüğü Aralık ayı İş Sağlığı ve Güvenliği kurul toplantısı düzenlendi. Toplantıda, tüm çalışma alanlarında maksimum güvenliğin temini için 17 ilçede yapılan çalışmalar değerlendirildi.
10.12.2019

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 17 ilçede yürütülen altyapı faaliyetleri sırasında personel ve vatandaş sağlığı için çalışmalarını sürdürüyor. MASKİ’nin İş Sağlığı ve Güvenliği Aralık ayı toplantısı, İş Sağlığı ve Güvenliği Kurul Başkanı Bahadır Belek başkanlığında gerçekleşti. Toplantıya, BESOT A.Ş Genel Müdürü Mustafa Yur, kurumda görevli İSG uzmanları ve ilgili personel katıldı. Toplantıda, acil durum önlemleri, meslek hastalıkları, işyerlerine ait özel riskler ve kazaları önleyici faaliyetler konusunda yapılan çalışmalar değerlendirildi.

“Bilinçli ve güvenilir hizmet”

İl genelinde geniş bir çalışma alanına sahip olduklarını belirten İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu Başkanı Bahadır Belek, bu toplantılarda amacın hizmet kalitesini daha yüksek standartlara taşımak olduğunu belirterek, “MASKİ Genel Müdürlüğü olarak gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarda hem işçimizin hem de vatandaşımızın güvenliğini sağlamak önceliğimizdir. Bu konuda yapılacak tüm çalışmaları toplantılarımızda ele alarak, risklerin önceden tespit edilmesi ve mümkün derecede önlenmesi adına mesai yapıyoruz” dedi.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ