Büyükşehir ve MASKİ Fuarlarda Tanıtıldı
Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü, Ankara’da düzenlenen 3. SUTEK Su ve Su Teknolojileri Fuarı’na katıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü standında proje ve hizmetlerin yanı sıra Manisa’nın da tanıtıldığı fuara Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım ile MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik katıldı.
08.11.2019

CITYTECH'2019 13. Uluslararası Şehircilik ve Çevre Fuarı ile SUTEK'2019 3. Su Teknolojileri Fuarı ve FLORA&GARDEN'2019 4. Peyzaj ve Bahçe Mobilyaları Fuarı, 7-9 Kasım tarihleri arasında Ankara Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kongre Merkezi'nde düzenlendi. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü de, düzenlenen fuarlara stant kurarak katılım sağladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım ile MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Manisa standını ziyaret ederek, görevli personelden çalışmalar hakkında bilgi aldı, stant ziyaretçilerine Manisa’yı tanıttı.

“Faydalı bir fuar oldu”

Düzenlenen fuara birçok belediyenin katılım sağladığını ve oldukça faydalı geçtiğini belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, “Büyükşehir Belediyemiz Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığından ve MASKİ Genel Müdürlüğümüzden katılım sağlayan teknik personelimiz standımızda görevli olarak yer alıp, diğer stantları da ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundular. Bu tür fuarlara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün önem veriyor. Çünkü hem teknolojiyi takip etmek, hem belediyelerin yaptığı çalışmaları yerinde görmek, hem de şehrimizi tanıtmak için fuarlar önem taşıyor” dedi.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ