Haberler

MASKİ Genel Müdürlüğü, Kula ilçesine bağlı Çarıkballı Mahallesi’nde 6 buçuk kilometrelik isale hattı çalışmasına başladı. Çalışma tamamlandığında mahallede yaşanan su sorunu çözülerek, daha sağlıklı ve kesintisiz su temin edilecek.

28.02.2021

MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş, Kırkağaç ve Soma ilçelerindeki hizmet birimlerini ziyaret ederek yürütülen çalışmaları yakından takip etti.

27.02.2021

Manisa’da geçtiğimiz haftalarda yaşanan sağanak yağışın ardından başlayan DSİ’ye ait sulama kanalının Şehzadeler ilçesi’ne bağlı Nurlupınar mahallesinden geçen 700 metrelik kapalı kesitindeki temizlik çalışmaları devam ediyor. İş makinesinin giremediğinden el işçiliği ile yapılan temizlik çalışmalarında yaklaşık 200 metrelik kısımdan 60 kamyon çöp çıktı.

28.02.2021

MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır, Alaşehir ilçesi mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Muhtarlara Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Çakır, istek ve talepleri dinleyerek idarenin ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazandırılacak hizmetler hakkında bilgiler verdi. İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Çakır, “İdare olarak il genelindeki hizmetlerimizin noksansız bir şekilde vatandaşımıza ulaşması için muhtarlarımız ile sürekli iletişim halindeyiz” dedi.

26.02.2021

MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş, Sarıgöl ve Alaşehir ilçelerindeki hizmet birimlerini ziyaret ederek çalışmaları denetledi. Akbaş, personel ile bir toplantı yaparak hizmetlerin vatandaşa daha hızlı ve eksiksiz ulaşması için istişarelerde bulundu.

25.02.2021

MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır, Salihli ilçesi mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Muhtarlara Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Çakır, istek ve talepleri dinleyerek idarenin ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazandırılacak hizmetler hakkında bilgiler verdi. İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Çakır, “Muhtarlarımızla sürekli iletişim halindeyiz. Hizmetlerimizin noksansız bir şekilde vatandaşımıza ulaşması için çalışıyoruz” dedi.

24.02.2021

MASKİ Genel Müdürlüğü, Merkez Atıksu Arıtma Tesisi’nde organize edilen tatbikatla, personelin yangın ile zehirli ve boğucu gazlardan etkilenmesi halinde yapması gereken müdahaleleri uygulamaya döktü.

23.02.2021

MASKİ Genel Müdürlüğü Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı ekipleri, kanalizasyon hatlarının sorunsuz çalışması adına yürüttükleri temizlik çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Ekiplerin özellikle Kanal temizleme aracı Kombineyle yürüttükleri çalışmalarda bacalardan çıkan malzemeler şaşkınlık yaratmaya devam ediyor.

23.02.2021

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Kula ilçesine bağlı Hacıtufan Mahalle Muhtarı Yahya Dokuzlu’yu makamında ağırladı. Muhtar Dokuzlu, mahallede yapımı tamamlanan 9 kilometrelik altyapı ve çalışmalarda son aşamaya gelinen 35 bin metrekarelik üstyapı için teşekkürlerini iletti.

23.02.2021

Manisalılara kesintisiz ve sağlıklı içme suyu hattı için yoğun bir çaba sarf eden MASKİ Genel Müdürlüğü ekipleri, Akpınar içme suyu tesislerinde yenileme çalışmalarına başladı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla yürütülen çalışmaların tamamlanmasıyla tesiste hem enerji tasarrufu yapılacak hem de Manisalılara kesintisiz içme suyu verilecek.

22.02.2021

İLÇE PROJELERİMİZ