Haberler

Milliyetçi Hareket Partisi Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten’in annesi Ersin Özten hayatını kaybetti. Hatuniye Camii’nde düzenlenen cenaze törenine Manisa Valisi Ahmet Deniz ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de katıldı.

19.06.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu ilçesinde 46 milyon TL yatırımla inşa ettiği atıksu arıtma tesisini çevreye ve çalışma standartlarına duyarlı bir şekilde başarıyla işletiyor. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yetkilileri, tesisi incelmesinin ardından geçici faaliyet belgesi verdi.

19.06.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Kula’nın Balıbey ile Selendi Ramazanhocalar mahallelerinde olumsuz hava koşulları dolayısıyla yıldırım düşen elektrik trafolarını yenileyerek, vatandaşa kesintisiz içme suyu ulaşmasını sağladı.

19.06.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Manisa merkezin içme suyuna 30 milyon TL yatırım yaparak Gürle İçme Suyu Tesisinden şehir merkezine gelen ana isale hattındaki çalışmalarına devam ediyor. Manisa merkeze Gürle’den mevcut durumda saniyede 172 litre doğal kaynak suyu ulaşırken çalışmaların tamamlanması ile bu rakam saniyede 800 litreye çıkacak.

19.06.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Daire Başkanı Kemal Anaç Akhisar ilçesini ziyaret ederek sahada inceleme gerçekleştirdi.

19.06.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü İçme Suyu Daire Başkanı Bircan Kaynak, MASKİ Su Arıza Birimi’ne bir ziyaret gerçekleştirerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daire Başkanı Kaynak, Manisalılara kesintisiz su ulaştırmak için mesai mefhumu gözetmeden özveriyle çalışan personele teşekkür etti.

19.06.2019

Kırkağaç ve Soma ilçelerinde meydana gelen yağışların ardından bazı mahallelerde taşkınlar yaşandı. Büyükşehir ve MASKİ ekipleri, yaşanan taşkınlara anında müdahale etmesinin ardından mahallelerde hasar tespit çalışması yaptı.

18.06.2019

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu’nu makamında ağırladı.

18.06.2019

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Cem Çöllü ile birlikte Saruhanlı Atıksu Arıtma Tesisi içerisinde yer alan atıksu laboratuvarını ziyaret ederek, işleyişi yerinde inceledi.

18.06.2019

MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre Spil Mahallesi’nde başlattığı 1 kilometrelik dere temizlik işini sonlandırarak vatandaşların sıkıntısını ortadan kaldırdı. Mahalle Muhtarı Barış Baş, yapılan işten çok memnun olduklarını ifade ederek, mahalle sakinleri adına MASKİ’ye teşekkür etti.

18.06.2019

İLÇE PROJELERİMİZ