Atatürk Mahallesi’ne Ek Kanalizasyon Hattı Döşeniyor
MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine bağlı Atatürk Mahallesi’nde yeni açılan yerleşim alanına ek kanalizasyon hattı döşemesi yaparak altyapı ihtiyacını karşılıyor.
11.02.2019

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa’nın 17 ilçesinde gerçekleştirdiği çalışmalarla altyapı ihtiyaçlarına cevap vermeye devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında MASKİ, Salihli ilçesine bağlı Atatürk Mahallesi’nde yeni yerleşim alanının altyapı gereksinimini ortadan kaldırmak amacıyla ek kanalizasyon hattı döşeme işine başladı. MASKİ ekipleri tarafından yürütülen çalışma tamamlandığında vatandaşların altyapıyla ilgili sıkıntı yaşamalarının önüne geçilerek sağlıklı ve kullanışlı altyapı temin edilecek. MASKİ İlçe Şefi Tuğrul Kaçar çalışmaları yakından takip etti.

“Hizmetlerin aratarak devam edeceğine inanıyoruz”

Atatürk Mahalle Muhtarı Selahattin Demirtaş, “MASKİ tarafından mahallemizdeki yeni yerleşim alanımıza kanalizasyon hat döşeme çalışması başlatıldı. Bu çalışmayla vatandaşımız evlerine taşınmadan altyapı ihtiyacı giderilmiş olacak. Mahallemizde gerçekleştirilen hizmetlerden tabi ki memnun kalıyoruz. Hizmetlerin artarak devam edeceğine inanıyoruz. Muhtar olarak mahallemize bir tek taş dikilse bizim gururumuz olur. Bu anlamda da bizleri bu güzel hizmetlerle buluşturduğu için Cengiz Başkanımıza ve MASKİ yetkililerine çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ