Altıeylül Mahallesi’nde Yağmur Suyu Izgaraları Temizlendi
MASKİ Genel Müdürlüğü, Ahmetli ilçesine bağlı Altıeylül Mahallesi’nde yağışlı havalarda yaşanabilecek taşkın sorunlarına engel olmak adına yağmur suyu ızgaralarında temizlik çalışması gerçekleştirdi.
11.02.2019

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde vatandaşların yağışlardan olumsuz bir şekilde etkilenmesini engellemek amacıyla yol güzergâhlarındaki yağmur suyu ızgara temizlik çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ, Ahmetli İlçesine bağlı Altıeylül Mahallesi’nde tıkalı olduğunu tespit ettiği yağmur suyu ızgaralarında temizlik çalışması gerçekleştirdi. Yağışlı havalarda su birikintileri oluşmaması adına çalışmalara başlayan MASKİ, yağmur suyu ızgaralarının temizliğini titizlikle yürüterek vatandaşların sorunsuz bir kış dönemi geçirmesi için gerekli her türlü önlemi almaya devam etti. MASKİ İlçe Şefi Erdem Özer de çalışmaları yakından takip etti.

“Mahallemiz hem yenileniyor hem temizleniyor”

Büyükşehir ve MASKİ’nin hizmetlerinden memnun olduklarını dile getiren Altıeylül Mahalle Muhtarı Mustafa Karadağ,  “Yağmur suyu birikintileri günlük hayatımızı gerçekten olumsuz etkilemeye başlamıştı. Sağ olsun MASKİ ekipleri olaya hemen müdahale ederek yağmursuyu ızgaralarımızın temizliğine başladı. MASKİ kurulduğundan bu zamana kadar yaptığı güzel hizmetlerle farkını bize gösterdi. MASKİ ekipleri mazgalların temizleme, onarım ve bakım çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyorlar. Mahallemiz hem yenileniyor hem temizleniyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ yetkililerine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar” dedi.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ