KULALI MUHTARLARDAN GENEL MÜDÜR COŞKUN’A ZİYARET
MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Kula ilçesi Başıbüyük Mahalle Muhtarı Cevdet Akkaş ile Hamidiye Mahalle Muhtarı Muhammet Umur’u makamında ağırladı.
09.11.2018

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Kula ilçesi Başıbüyük Mahalle Muhtarı Cevdet Akkaş ile Hamidiye Mahalle Muhtarı Muhammet Umur’u makamında ağırladı. Gerçekleşen ziyarette MASKİ’nin mahallelere kazandırdığı ve bundan sonraki süreçte yapılacak yatırımlar ile ilgili istişarelerde bulunuldu. Mahalle muhtarları mahallelerinde bugüne kadar gerçekleştirilen hizmetler nedeniyle MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’a teşekkür etti.

“Vatandaşımızın sağlığı ve rahatı bizim önceliğimizdir”

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, kurum olarak mahallelerde güzel ve faydalı yatırımlar hayata geçirdiklerini vurgulayarak, “Köyden veya beldeden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinin altyapı yenileme çalışmalarına diğer hizmetlerimizde olduğu gibi çok önem veriyoruz. Başıbüyük Mahallemizde 101 Mahalle Projesi kapsamında altyapısını yeniledik. Mahallelerimizde öncelik sırasına göre yaptığımız planlamalar neticesinde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Elbette ki bu yatırımlarımız daha büyük projelerle devam edecektir. Vatandaşımızın sağlığı ve rahatı bizim önceliğimizdir. Muhtarlarımıza ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim” dedi.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ