Gökçeören’den Genel Müdür Coşkun’a Teşekkür Ziyareti
MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Kula ilçesi Gökçeören Mahalle Muhtarı Hikmet Eren’i makamında ağırladı. Muhtar Eren, belde durumundan mahalleye dönüşen Gökçeören’de yapılan alt ve üstyapı çalışmaları için MASKİ’ye teşekkür etti.
08.11.2018

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Yaşar Coşkun’u, Kula ilçesi Gökçeören Mahalle Muhtarı Hikmet Eren ziyaret etti. Muhtar Eren ziyaretinde mahallelerinde yapılan alt ve üstyapı çalışmaları için teşekkürlerini iletti. 154 Mahalle Projesi ile mahallelerinde tam anlamıyla bir dönüşüm yaşandığını belirten Muhtar Eren, ziyaretinde Genel Müdür Coşkun’a çiçek takdim etti.

44 kilometre altyapı, 100 bin metrekare üstyapı

MASKİ Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında belde durumundan mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinin de alt ve üstyapısını yeniliyor. Bu kapsamda, Kula ilçesine bağlı Gökçeören Mahallesi’ne 44 kilometre içme suyu, kanalizasyon ve yağmursuyu hattı döşendi. Altyapı çalışmalarının ardından mahallede 100 bin metrekare kilit parke taş döşeme işi gerçekleştirildi. Mahallede ayrıca, mevcut içme suyu deposunun da tadilatı yapıldı.

“Yıllardır beklediğimiz hizmetlere kavuştuk”

Mahalle Muhtarı Hikmet Eren, mahallelerinde yapılan çalışma için teşekkür ederek, “Çalışmalardan memnunuz. Mahallemizde çok büyük bir çalışmaya imza atıldı. Yıllardır beklediğimiz hizmetlere kavuştuk. Genel Müdürümüze çok teşekkür ediyorum bizi makamında ağırladı. Ayrıca, başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere yapılan işlerde emeği olan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

“Vatandaşın ihtiyaçları doğrultusunda, çalışmalarımızı sürdüreceğiz”

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, “İl genelini kapsayan önemli altyapı projelerimiz var. Bu projelerden biri de 154 Mahalle Projesidir. Manisamızın 17 ilçesindeki hizmetlerimizin asla sonu yoktur. Vatandaşımızın ihtiyaçları doğrultusunda, çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Gökçeören mahallemizde çok ciddi alt ve üstyapı yatırımı yaptık. Muhtarıma nazik ziyareti nedeniyle teşekkür ediyor, yapılan yatırımların hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ