GENEL MÜDÜR COŞKUN, BAŞKAN ŞİRİN’İ AĞIRLADI
MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’i makamında ağırladı. Ziyarette, MASKİ’nin Turgutlu ilçesinde hayata geçirdiği ve planladığı yatırımlar görüşüldü.
12.10.2018

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Yaşar Coşkun’u,  Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin ziyaret etti. Başkan Şirin’e, Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Muhtarlık İşleri Şube Müdürü İbrahim Kara eşlik etti. Başkan Şirin, Genel Müdür Coşkun’a Turgutlu ilçesine gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederek, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün destekleriyle MASKİ tarafından hayata geçirilen önemli projeler ile gerek altyapı gerekse de üstyapı olmak üzere birçok noktada ilçemizin sorunları ortadan kalktı. İlçemizdeki kavşak projesi kapsamında da Selvilitepe’deki vana sistemleri değişti ve deplase çalışmaları tamamlanarak hat bağlantıları yapıldı. Hayırlı olsun” dedi.

MASKİ’den Turgutlu’ya 66 milyonluk yatırım

MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Manisamızın güzide ilçelerinden biri olan Turgutlu ilçemizin gelişmesinde büyük katkıları olan Belediye Başkanımız Turgay Şirin’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. İdaremiz, kurulduğu günden bugüne kadar ilçemize 66 milyon TL’lik yatırım yaptı.  Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün destekleri ile ilçemizdeki yatırımlarımız artarak devam edecek. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ