YİĞENLER MAHALLESİ’NE EK KANALİZASYON HATTI
MASKİ Genel Müdürlüğü, Demirci ilçesine bağlı Yiğenler Mahallesi’ndeki yerleşim alanına ek kanalizasyon hattı çalışması gerçekleştirdi.
12.10.2018

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde sağlıklı altyapı çalışmalarına hızla devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ, Demirci ilçesine bağlı Yiğenler Mahallesi’nde vatandaşların ve Mahalle Muhtarının talebi üzerine kanalizasyon hattı bulunmayan yerleşim yerine ek kanalizasyon hattı döşedi. MASKİ ekipleri tarafından tamamlanan çalışma sayesinde mahalleliye kullanışlı ve sağlıklı altyapı kazandırıldı. 

”MASKİ bizi çileden kurtardı”

Mahallelerinde yapılan hizmetlerden çok memnun olduklarını dile getiren Mahalle Muhtarı Nafiz Yılmaz, “Mahallemizin bir bölümünde kanalizasyon hattımız yoktu. Bir dilekçeyle MASKİ’ye bu sorunumuzu dile getirdik. Sağ olsun MASKİ yetkilileri diğer sorunlarımız gibi bu sıkıntımıza da anında müdahale ederek çalışma başlattılar. MASKİ bizi büyük bir çileden kurtardı. Mahallemize yapılan hizmetlerden çok memnunuz.  Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a çalışmalarında başarılar diler, bu faydalı hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ