KAYAALTI’NA EK İÇME SUYU HATTI
MASKİ Genel Müdürlüğü, Gölmarmara’nın Kayaaltı Mahallesi’nde içme suyu hattı olmayan küme evlerinde başlattığı çalışmayla vatandaşları suya kavuşturuyor.
11.10.2018

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa’nın 17 ilçesinde gerçekleştirdiği çalışmalarla içme suyu sıkıntılarını çözüme kavuşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ ekipleri, Gölmarmara ilçesine bağlı Kayaaltı Mahallesi’nin bir kısmında yaşanan su sıkıntısını ortadan kaldırmak için çalışmalara başladı. Yerleşim başladığından bu yana içme suyu şebekesi olmayan küme evlerine, İçme Suyu Dairesi Başkanlığı tarafından hat döşeniyor. Çalışma tamamlandığında, şimdiye kadar tankerle taşıma suyu kullanan vatandaşlar sularına kavuşacak.

“Vatandaşlarımızın içme suyu sıkıntısı giderildi”

Kayaaltı Mahalle Muhtarı Nevzat Başaran, “MASKİ’nin çalışmalarından çok memnunuz. Bir sıkıntımız olduğu zaman arıyoruz, geliyorlar. Şuan mahallemizde içme suyu şebekesi olmayan kısımda çalışma yapılıyor. Orada yaşayan vatandaşlarımızın sıkıntısı da gideriliyor. Bu hizmetlerinden dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a çok teşekkür ediyor, selamlarımızı iletiyor” diye konuştu.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ