İSMAİLBEY’E SIFIRDAN TERFİ HATTI DÖŞENİYOR
MASKİ Genel Müdürlüğü, Alaşehir’in İsmailbey Mahallesi’nde açtığı yeni sondajı devreye almak için bin 700 metrelik içme suyu terfi hattı döşeme çalışmalarına başladı.
12.07.2018

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, mahallelerde hayata geçirdiği çalışmalarla vatandaşları yeterli içme suyuna kavuşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ, Alaşehir ilçesine bağlı İsmailbey Mahallesi’nin yeni sondajından içme suyu deposuna ulaşan hatta çalışmalarına başladı. Sondajı faaliyete alarak mahalleye ihtiyaç duyulan suyu temin etmek amacıyla İçme Suyu Dairesi Başkanlığı tarafından bin 700 metrelik yeni terfi hattı döşeme işi gerçekleştiriliyor.

“MASKİ bizim için durmadan çalışıyor”

İsmailbey Mahalle Muhtarı İsa Saraç, MASKİ tarafından mahallede gerçekleştirilen çalışmayla ilgili memnuniyetlerini şu sözlerle ifade etti: “Mahallemize yapılan hizmetlerden çok memnunuz. İlgilenen herkes ve tüm yetkililer sağolsun, var olsun. MASKİ, bizim için durmadan çalışıyor. Cengiz Başkanımıza ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a çalışmalarından ötürü teşekkürlerimizi iletiyoruz.”

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ