ZİYANLAR DA ŞEHİR MERKEZİ GİBİ OLACAK
MASKİ Genel Müdürlüğü, Sarıgöl’ün Ziyanlar Mahallesi’nde altyapı çalışmalarının ardından kilit parke taş döşemeye başladı.
12.07.2018

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi ile uzak yakın demeksizin Manisa’nın 17 ilçesine kaliteli altyapı hizmeti ulaştırmaya devam ediyor. Proje kapsamında, Sarıgöl ilçesine bağlı Ziyanlar Mahallesi de sağlıklı alt ve üstyapıya kavuşuyor. Daha önce kanalizasyon hattı bulunmayan mahallede 3 kilometrelik ana hat inşa eden Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı ekipleri,  2 kilometrelik içme suyu çalışmalarını da tamamladı. Tamamlanan altyapının ardından üstyapı yenileme çalışmaları başladı. 20 bin metrekare kilit parke ve bordür taşı döşeme işi, MASKİ ekipleri tarafından büyük bir titizlikle yapılıyor.

“Bizlere ve mahallemize verilen değerden dolayı çok memnunuz”

Ziyanlar Mahalle Muhtarı Haşim Horasan, “Mahallemiz, ufak bir yerleşim yeri olmasına rağmen buralara kadar hizmetlerin gelmesi bizleri son derece memnun ediyor. Bu zamana kadar böyle hizmetler mahallemize yapılmamıştı. Altyapımız yenilendi. Kilit parke taş döşeme çalışmamız da başladı. Son olarak da mahallemize yeni içme suyu deposu yapılacak. Böylelikle mahallemizin sıkıntıları ortadan kalkmış olacak. Bizlere ve mahallemize verdikleri değerden dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’a teşekkür ederim” dedi.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ