BAŞKAN ERGÜN SÖZ VERDİ, PAŞAKÖY’DE YAĞMURSUYU HATTI ÇALIŞMASI DA BAŞLADI
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün Saruhanlı programı kapsamında ziyaret ettiği Paşaköy’de mahalle muhtarı Mustafa Türkoğulları’ndan gelen talep sonrası yağmursuyu hattı döşenmesi için verdiği söz MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından yerine getiriliyor.
20.11.2017

Mahalleleri sağlıklı altyapılarla tanıştırmaya devam eden Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Saruhanlı’nın Paşaköy Mahallesi’nde yağmursuyu hattı döşeme çalışmasına başladı. Başkan Ergün’ün ilçe ziyareti kapsamında Paşaköy’de mahalle muhtarı Mustafa Türkoğulları ve mahalle sakinleri ile bir araya geldiği ziyarette verdiği yağmursuyu hattı sözü yerine getiriliyor. 2 buçuk kilometre uzunluğundaki hat sayesinde yağışlı havalar artık Paşaköy Mahallesi için sıkıntı yaratmayacak.

Paşaköy’ün altyapısında dev dönüşüm

Paşaköy Mahallesi’nde daha sağlıklı bir altyapı için çalışmalarını sürdüren MASKİ Genel Müdürlüğü, 16 kilometrelik kanalizasyon hattı döşeme çalışmasını tamamladı. 20 kilometrelik içme suyu hattı döşeme işini de sürdüren MASKİ ekipleri, çalışmalarında hızla sona yaklaşılırken çalışmaların bittiği sokaklarda kilit parke taş döşeme işi de başladı.

“Cengiz Başkan’dan Allah razı olsun”

Paşaköy Mahalle Muhtarı Mustafa Türkoğulları, “Kanalizasyon hattındaki çalışmalarımız tamamlandı. İçme suyu hattımızdaki çalışmalar hızlı bir şekilde ilerlerken yağmursuyu hattı döşeme çalışması da başladı. Çalışmalar çok iyi gidiyor. Başkanımız mahallemize geldiğinde yağmursuyu talebimizi kendisine iletmiştik. Cengiz Başkan’dan Allah razı olsun” dedi.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ