MASKİ’DEN, HECİZ MAHALLESİ’NE SAĞLIKLI ALT VE ÜSTYAPI
MASKİ Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi ile Soma’nın Heciz Mahallesi’nde yürüttüğü kanalizasyon ve içme suyu hattı yenileme çalışmalarını tamamlamasının ardından başlattığı kilit parke taş döşeme çalışmasını da noktaladı.
19.11.2017

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 101 Mahalle Projesi’nin ardından 154 Mahalle Projesi ile il genelinde altyapı dönüşümünü başlattığı mahallelerde çalışmalarına devam ediyor. MASKİ Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı tarafından Soma’nın Heciz Mahallesi’nde toplamda 3 kilometre uzunluğunda kanalizasyon ve içme suyu hattı döşendi. Sağlıklı bir altyapı sisteminin ardından mahallede 8 bin metrekarelik kilit parke taş döşeme çalışması da tamamlandı. Kısa süre içerisinde noktalanan çalışmalar sayesinde Heciz, yıllardır beklediği hizmetlere kavuştu.

“Cengiz Başkana çok teşekkür ediyoruz”

MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından alt ve üstyapı çalışmalarının tamamlandığı Heciz Mahallesi’nde Mahalle Muhtarı Cumhur Zeybek, “Cengiz Başkana çok teşekkür ediyoruz. 15-20 yıl önce plansız projesiz döşenen hatlarımızda yaşanan sıkıntılar çözüldü. Taş döşeme çalışmaları da tamamlanan mahallemiz altıyla üstüyle yenilendi” dedi. 

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ