GENEL MÜDÜR COŞKUN’DAN TUĞGENERAL CAN’A ZİYARET
MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Manisa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Erhan Can’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.
12.10.2017

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Manisa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Erhan Can’ı ziyaret etti. Genel Müdür Coşkun’a; Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Geriter, Birlik Genel Sekreteri Önder Savcı ile Manisa Lokantacılar Odası Başkanı Mehmet Akgül eşlik etti. İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Can, Genel Müdür Coşkun’a ziyareti sebebiyle teşekkür etti. Tuğgeneral Can, Manisa’da diğer kurumlarla olduğu gibi MASKİ Genel Müdürlüğü’yle de işbirliği içerisinde olmaya devam edeceklerini ifade etti.

“Manisamızın gelişimi için işbirliği içinde olmaya devam edeceğiz”
MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Manisa’nın gelişimi için çalışan her kurumla iletişim halinde olduklarını belirterek, “Manisa İl Jandarma Komutanı olarak görevine başlayan Tuğgeneral Erhan Can’a yeni görevinde başarılar diliyorum. Kurumlarla sürekli olarak istişarelerde bulunuyoruz. Manisamızın gelişimi için işbirliği içinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

FOTO GALERİ

İLÇE PROJELERİMİZ